LOT n° 7116
241567033Boerewaard Door (1893-1972), aquarelle "Paysage" signée (35x50cm)
Estimation: 80 - 120 €
04-04-2024 10:39:30
S****r | 60,00€ | 31.03.2024 19:26:25 |
k****n | 60,00€ | 31.03.2024 19:26:25 |
S****r | 50,00€ | 28.03.2024 22:32:32 |